Yaz Sohbet

afsasf

Yaz Sohbet

Türkiyenin En Büyük Sosyal Paylasım ve arkadaşlık Platformu olan SohbetDj internet Sunucusunun Bir kolu olarak Sanal Dünyaya Merhaba Diyen Yeni yüzüyle Geride Bıraktığı Gereksiz olayları Bir nebzede Silerek Önüne bakan Dinamik ve Sağlam Karaktere Sahip Kadrosu ile Yoluna Hız Kesmeden Devam Eden SohbetDj  Sanal Aleme olan bakış açınızı değiştirerek Sizlere iyiliğin kardeşliğin ne olduğunu yaşatarak bir kez daha göz önüne Serecek olmanın haklı gururu ile kaldığı yerden yoluna devam etmektedir..

Sohbet ortamlarının Sahteliğinden yakınan yapmacık insanların ne kadar sahte olduklarının gün yüzüne çıktığını hep beraber yaşayarak ve görerek yolumuza bakmanın ve o tür insanlarında Sunucumuzda barındırılmadığının gereklerini İRcd kullanan bütün dostlarımız bilmektedir. Amacın Sohbet Etmenin Dışına Çıkmasının ve Karakter fakiri insanların arkamızdan türlü oyunlar Kurararak Karaktersizce ve bütün iyi niyetleri Suistmal ederek bisey yaptıklarının dusunceleri icinde mutlu mesut olduklarını dusunurlerken aksamları rahat uyuyamadıklarının da Pekala Farkında olmanın Mutluluğu sarmıştır bizleri..

SohbetDj ailesi olarak değer verdiğimiz insanları verdiğimiz değerlerli Hak etmediklerini Gördükce İnsanlara karşı olan inancımızı Zedelemelerine asla izin vermedik vermeyizde. Günlerce veriler emeklerin iyiliklerin sonucunda kendilerini bi halt zannederek ve bi takım şeyleri sanal adı altında olağan gibi gösteren şahısların bütün bunlardan zamanı gelince iyi dersler çıkartacaklarını bilerek ve iyi birer insan olmalarını ümid ediyorum..

Sanal alem olmasının İnsanlar üzerinde nasıl bir Etki bıraktığını bilememenin yanında kendilerini hükümdar  sayan bu arkadasların sanal dısında pek bir meziyetleri olmadığı hepimizin Malumudur .. Genel olarak bakacak olursak bu tarzdaki insanların ne kadar Aciz ve çaresiz olduklarını görmek Bi nebzede olsun Bizleri onların üzerlerinde olmasına vesile olduğu için mutlu ve umutluyuz..

Hayatımızın akışını etkileyebileceklerini düşünen Bir takım gereksiz şahsiyetlerin ellerinden Bişey gelmediği gibi değişik entrikalar ve bir takım düzmeceler ile Bizlere karşı çıkmalarının ve Dostlarına ki Biz tarafından dost bilinenlerin Sırtımızı Döndüğümüz Anda nankorce arkamızdan vurmasına biz büyüklük göstererek yine göz yumduk ve yollarına bakmalarını istedik. Ancak Gördük ki Bu durum Çok başka o insanlar kalkıp yaptıkları ile yetinmeyip Çakallık Sıfatından Cıkarak Akbabalıga Soyunmuslar ve kanattıkları yerlerden parca parca kopartmanın derdine düsmüslerdir. Ancak Bilmeliler ki Hiç kimsenin ne yaptığı nede Sebeb olduğu asla yanına kalmaz yukarda Allah var ve vakti zamanı gelince İlahi Adalet tecelli edecektir.

Bütün bunlardan yol Cıkarak yeni dahil ettiğimiz yazsohbet.net Domainmizle daha emin adımlarla daha sağlam ve sağlıklı yerlere geleceğimizden Kimsenin Şüphesi olmasın…

Sözlerime Bu durumları Çok iyi Anlatan Bir Sözü ile nokta Koymak istiyorum : Siz Vurursunuz Dikiş Atarlar Biz Vurursak Toprak Atarlar ? Çok eğlenceli bir sözdür ?

Bir önceki yazımız olan SirinSohbet başlıklı konumuzda Chat, mobilchat ve Sirinsohbet hakkında bilgiler verilmektedir.

damla

gercekten kaliteli bir site sizlerede tavsiye ederim ciddi bir sohbet anlayısı ve mizahı var sitenin en güzelide telefondan giriş yapabilmek.

9 ay önce

Yorum Yaz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

* Ücretsiz Mesajlaşmak İçin Sohbete Bağlan