Whatsapp Sohbet

Whatsapp Sohbet
Whatsapp Sohbet, tanıdıklarınız ve arkadaşlarınızla ücretsiz ve özgürce mesajlaşma ve sohbet etmenize yarayan yeni sohbet programlarındandır. Dünya üzerindeki programa sahip olan kişiler arasında oluşturulan gruplar sayesinde sesli ve yazılı konuşma seçeneklerinin yeterli gelmediği anlarda görüntülü sohbet seçeneği ile yüz yüze konuşma ve görüşme imkanı sağlar. Oluşturulan sohbet odaları sayesinde kişi listenizdeki arkadaş ve kullanıcılar ile, yazılı mesajlaşma, resim gönderilmesi ve alınması, sesli sohbet ve görüntülü konuşma imkanları ücretsiz olarak sunulmaktadır.
Yeni ve güncel yazılımları sayesinde android, mac, windows phone, iphone ve windows pc cihazları ile programı kullanabilir, özgürce ve ücretsiz sesli görünltülü ve yazılı mesajlaşma ve dosya paylaşımları yapabilirsiniz.
Programın güvenliğine gelince yeni geliştirilen uçtan uca şifreleme yazılımı ile iletişim kurduğunuz kişi ve siz harici kimse yazdıklarınızı ve paylaştıklarınızı göremez ve bilemez, program üreticisi whatsaap bile sizin paylaştıklarınızdan habersizdir. Programın en güzel yanıda alternatif yazılımlara göre kayıt ve depolama işlemleri yapmamasıdır. Tamamen özgürce ve ücretsiz sesli, yazılı sohbet, görüntülü konuşma seçenekleri program kullanım ve kullanıcı sayısını arttırarak güncel sohbet programları arasında whatsapp ilk sıralarda yer almaktadır.

Whatsapp ücretsiz özgürce sesli, görüntülü sohbet ve dosya mesaj paylaşım programının Türkiye Resmi sitesi
Whatsapp üzerinden uygulama ve yazılımları cihazlarınıza indirerek kullanabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Ücretsiz Chat Siteleri başlıklı konumuzda Ücretsiz Chat, ücretsiz chat siteleri ve ücretsiz chat sohbet hakkında bilgiler verilmektedir.

sinan

ela

1 sene önce
Herşeye Rağmen..

. ..

1 sene önce
Rustu

ii

1 sene önce
Rustu

Sohbet muhabbet

1 sene önce

Yorum Yaz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

* Ücretsiz Mesajlaşmak İçin Sohbete Bağlan