Uzun Adamın Sözleri Zamanın Akışını Değiştirdi

15 Temmuz 2016 tarihinde Tsk Bünyesinde Bulunan Paralel Yapının Subaylarının bulundukları darbe Girişimin de uzun adamın Sözleri tarihe geçerek herşeyin Akışını değiştirdi. Sadece Türk Devletleri tarihinde değil dünya tarihine altın harflerle işlenecek o Sözlerden Sonra türkiye’ nin demokrasiye yeri geldiğinde ne derecede sahip çıkacağı ve devletin bölünmez bütünlüğünü son damla kanına kadar savaşacağına bütün dünya milletleri şahit olmuşlardır.

Türkiye’ nin Hiç bir zaman Diğer ülkelere, devletlere benzemeyeceği ve bunu bütün dünyaya bir kere daha kanıtlayan bu tarihe altın harflerle geçen bu darbe girişiminde Uzun Adamın Sözleri ile Tarihe Büyük Bir çeltik atılarak Türkiye Cumhuriyeti’ nin Hiç bir terör örgütüne boyun eğmeyeceğini bir kez daha kanıtlamıştır.

Tüm Bunların Diğer terör Örgütlerine ders olması ve türkiyenin bölünmez bütünlüğüne asla ve asla zarar veremeyeceklerinin farkına varmış olmalarını umuyoruz..

15 Temmuz da hain emellerle Askeri gücü eline alarak ülke yönetimine el Koymak için hareket Eden Bu Askeri güç yaptıkları planlarla ülkeyi iç karışıklığa sürükleyip korku gündemi yaratarak halkı bu şekilde sindirip ülkede çatışma ortamı yapmaya çalışan satılmış Fettullah Gülen’ e inanarak Vatanına milletine İhanet eden ve kendilerini yurtta Sulh Konseyi olarak tanıtan Cuntacı Askeri birliklerin basında bulunan Subay ve astsubaylara Bunun hesabı tarihte olduğu gibi vatana millete ve Bayrağa ihanet eden herkes Gibi bunlardan da sorulacaktır.

Ülkemizde şuan yürürlükte olmayan İdam yasası için Bu halk Elinden gelen herşeyi yapacaktır. Hükümetide Oylarıyla başa getiren Bu halk bu vatana ihanet eden soysuzların Cezalandırılması için gereken her şeyi yapacağından kimsenin şüphesi olmasın..

Bu Millet Hiç bir zaman Kimseye ne Boyun Eğdi nede bayrağını İndirtti. Kimse Buna ne cesaret etsin neden düşünmeye dahi yeltenmesin. İlahi Adaletten Önce Türk‘ ün adaleti de Yerini bulacaktır. herkes hak ettiğini bulacak ve Gerekli Cezaya dahil olarak, bedelini ödeyeceklerdir.

Bir önceki yazımız olan İdam Cezasında Son Durum.. başlıklı konumuzda Cumhurbaşkanı, Darbe ve Girişim hakkında bilgiler verilmektedir.

Yorum Yaz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

* Ücretsiz Mesajlaşmak İçin Sohbete Bağlan