TurkSevdasi Sohbet Odaları

 Turk chat sohbet odalariile hizmet veren turksevdası turklerin bir arada oldugu anadoludan asyaya butun turk irklarini ayni cati altinda toplayarak turklugun sevdasınin dillendigi bu guzel ortama siz turk kandaslarimizi da bekliyoruz..

 

Sohbet Odaları Turksevdası Chat sitesinde #Turksevdası sohbet kanalında sohbete katılmak için sohbete gir bölümünü kullanabilirsiniz.

ozlemsohbet

Türksevdası sohbet odalarına ulaşmak için “sohbet odaları turksevdası, turksevdasi sohbet, türk sevdası sohbet odaları, turksevdasi sohbet sitesi, turk sohbet, turksevdasi chat” gibi arama kelimelerini kullanabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Hasret Sohbet başlıklı konumuzda chat özlemi, Hasret chat siteleri ve Hasret sohbet hakkında bilgiler verilmektedir.

Melike

Herkese merhaba ben memleket hasreti ceken binlerce gurbetciden biriyim. Yurtdışına gitmem için ailem beni zorla biriyle evlendirdi ve almanyaya geldim memleketime olan özlemim her gecen gun artıyor kendimi ugras arıyorum türkiyedekı akrabalarımı arkadaslarımı cok ozledim hayat cekılmez bir hal aldı artık burda derdimi paylasıp hasret kaldıgım vatanımdan haberdar olmak iatedigim arkadas arıyorum cevreme anlatamıyorum durumu ailem duyup üzülmesin diye gizlilik önemli benimle konusmak isteyen varsa burdayım ben herkese iyi günler

3 ay önce

Yorum Yaz

* Ücretsiz Mesajlaşmak İçin Sohbete Bağlan