Sohbet SiteLerinden Öneriler ?

Yaz aşkım

Merhaba arkadaşlar, bugün size sohbet siteleri hakkında biraz bilgi vereceğim. Bir sohbet sitesi her şekilde oluşabilmektedir. Bunlara örnek olarak bir çok sitede mevcuttur zaten. Örnekleri sıralayacağım sizlere şimdi

Irc sohbet siteleri, Sohbetdj gibi siteler. Bu sitelerde sohbet etmek sadece yazılı olarak yapabilirsiniz. Sohbet odaları ile donıtılmış olup, yani oyun odaları, sohbet odaları, radyo odaları, eğlence odaları, yardım odaları gibi bir çok odasında chat edebilirsiniz. istersenizde özel sohbetde edebilirsiniz. Bunun için yapmanız gereken seçtiğiniz kişinin özeline gidip direk olarak sohbet edebilirsiniz. Irc sohbet sitelerinin en büyük avantajı üye olmanızı gerektirmemektedir. Eğerki sabit bir yerde takılıyorsanızda oraya ait bir mirc script indirebilir her zaman girebilirsiniz. Ayrıca mobil uygulama desteği ilede programsız sohbet odalarına giriş yapabilirsiniz.

Sesli sohbet siteleri, bunların amacı sesli sohbet edebilme imkanları oluyor. Tabi miktofonunuz varsa : ) Sesli sohbet sitelerinin avantajıda karşınızdaki kişi yada kişilerle sesli olarak sohbet etmeniz ama dez avantajıda üye olmanız gerekiyor genelde. Sesli sohbet sitelerinde genelde herkesle aynı anda sesli konuşamıyorsunuz ve girdiğiniz ortamda baya bir tanınmanız gerekiyor. Bu tarz sitelerdede sohbet odaları mevcuttur, pek takılmadığım için daha fazla bilgi veremeyecem. Bildiğim bir şey varsa sesli sohbet sitelerininde eskisi gibi rağbet görmediği.

Görüntülü sohbet siteleri, Bu tarz siteler genelde büyük sitelerden ulaşır ve çoğu zaman üyeliğin yanı sıra ücrette talep edilmektedir. Bu tarz sitelerde seviyeli sohbet etme imkanı yoktur. Tabi bunu söylerken sitenin amaçları bazı sayfalarda değişiyor. Ben kendi kararımca bu siteleri kimseye tavsiye etmem.

Arkadaşlık sohbet siteleri, Bu tarz siteler tamamen ücretlidir. Arkadaş arayanlara yalan, yanlış uydurma kayıtlarla üyelik aldırıp belli ücretler karşılığı mesaj hakları vermektedir. Sanıyorum ki bu siteleri o kadar abartılar ki islam i sohbet siteleri olarakta çıkardılar. Yani baya baya aştılar kendilerini bu tarz siteler. Kesinlikle aklı başında kişilere tavsiye etmem ben. Aklınızdan geçen şuysa değiştirin hemen ben böyle siteleri takip etmiyorum, şikayetlerini okumuşluğum vardı o yüzden böyle bir karar aldım.

Size anlatacaklarım şimdilik bu kadar ama bir sohbet sitesinden neler beklediğinizi sizin belirlemeniz gerektedir. Dilerimki siz en iyisini hak edenlerdensinizdir. Saygılarımla.

Sohbetdj.Com Ailesi…

Bir önceki yazımız olan SirinSohbet başlıklı konumuzda Chat, mobilchat ve Sirinsohbet hakkında bilgiler verilmektedir.

Yorum Yaz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

* Ücretsiz Mesajlaşmak İçin Sohbete Bağlan