Sohbet – Nedir


      Sohbet odaları hakkında biraz bilgi vereceğim bugün siz değerli kullanıcılarımıza sohbet ortamında ve günlük yaşantımızdaki kurallar her zaman için geçerlidir.Sohbet ortamında huzuru bozmadan sohbet edeceğinize inanıyorum. Çünkü kaliteli insan her yerde kalitesinden ödün vermez bunun farkında olacağınızdan eminim.

Sohbetinizi yaptığınız sırada siz değerli kullanıcılarımıza yardımcı olacak op ( @ ) ve sop ( & ) arkadaşlarımız yardımcı olacaklardır. Yıllarca günümüze kadar uzanan irc sohbet ortamımızda real ortam oluşturma çabasındayız. Sizde kendinize öz güveninizi sağlayarak dürüst bir şekilde sohbet ortamı kurmanızı öneririm. Ata sözünde bilindiği ( Yalancının mumu yatsıya kadar yanarmış ) gibi er ya da geç yalanlar gün yüzüne çıkacaktır. Kendinize yakışan şekilde sohbet etmenizi bay ve bayan arkadaşlarımızı rahatsız etmeden legal bir şekilde sohbet etme imkanı sunmaktayız. Lütfen T.C yasaları çerçevesinde düzgün ve elit bir ortam sağlamanız dileğimle. Sohbet hakkında biraz daha bilgi verecek olursak;

Sohbet Nedir ?

1- Sohbet gündelik olaylar yaşanmış ve yaşanmak istenen olayları bir irc sohbet odasında paylaşmaktır.

2- Sohbet ortamımızda herkesi ilgilendirecek ve güncel konular veyahutta geçmiş ve gelecek konular ele alınır.

3- Amaç siz de diğer sohbet arkadaşlarımızı bilgilendirmek eğlenceli zaman geçirmektir.
4- Sohbet odalarında genelde tartışma yaratacak olaylar fazla uzatılmamalıdır; ve konunun değiştirilmesi gerekmektedir.

5- Sohbet hoş bir şekilde yeni arkadaşlıklar kurmak ve paylaşımlarda bulunmaktır.Sohbet irc
sunucumuzda
kurallar çerçevesinde bütün ülkelerden sohbete katılabilirsiniz. Hoş sohbetler dileri. Sohbetin tadını çıkartın…

Bir önceki yazımız olan Arkadaşlık Sitesi başlıklı konumuzda arkadaşlık sistemi, Sohbet Sitesi ve ücretsiz sohbet hakkında bilgiler verilmektedir.

azxc

Cok güzel bir anlatım tarzınız var muhabbet sohbet chat hakkındaki bilgiler ve gercekten özverili sohbet anlayısınız ve yetkilileriniz olmak üzere cok anlamlı ve kaliteli bir sunucu olmuş. muhabbeti güzel insanlarla sohbet etmek gercekten inanılmaz bir durumdur. Bu kaliteli arkadaşları özenle seçmiş gibisiniz.

1 sene önce

Yorum Yaz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

* Ücretsiz Mesajlaşmak İçin Sohbete Bağlan