Sohbet Elanur ve Hastalığının İlerleyişi

Sohbet Elanur ve Hastalığının İlerleyişi
İnternet üzerindeki chat siteleri sayesinde tanıştığım Elanur hastalığı sebebi ile kemoterapi almaya devam ediyor, ağrıları artmaya hastalık vücudundaki diğer organlara sıçramaya yayılmaya başlamıştı. Hastalığının teşhisi kronik astım hastalığı sebebi ile geç konuşduğu için tedaviye geç kalındığı fikri beni bazen cok üzüyordu. Sohbet odaları ve msn sohbetleri bizim olabileceğinden cok daha yakın olmamıza birbirimize duydyğumuz sevgi ve saygının cok buyuk olmasına, benim hayatımdaki en değer verdiğim varlık olmasına vesile olmuştu. Hasta olmasa belkide hiç birbirimizi tanıma fırsatı bulamayacak, birbirimizi böyle çok seveyemeyecektik.
Hastalık son safhalarına geldiği için görüşme ve sohbetlerimiz azalmaya, onu aradığımda telefonlara cevap vermemesine, sohbet odalarına gelmesine engel olmaya başlamıştı. Organları yavaş yavaş çürüyüp parçalanmaya başlamış, bu sebeple sık sık ameliyata girmeye, ağrıları yüzünden yüksek dozda morfin almaya, günün büyük kısmını uyku halinde gecirmesine sebep oluyor, hastalığı onu benden yavaş yavaş koparıyordu.
Tabii ben bu durumları önceleri bilmiyordum, daha sonra akrabası arada telofonunu ve bilgisayarını actıgında o zannederek heyecanla telefona koşuyor ama o olmayınca durumunu ögrenince, içim parçalanıp geceleri uyuyamıyor, çoğu zaman gözlerim yaşarıp ağlıyordum.
Onu çok sevmiştim, anlatamayacagım kadar çok, sohbet odalarında tanışmamıza rağmen birbirimizi o kadar iyi anlıyor ve anlaşıyorduk ki sanki birbirimiz için yaratılmış ve hayatlarımızın sonuna kadar birlikte olmayı hayal ederek yaşıyorduk. Evlenip çocuk sahibi olmayı çok istemesi beni çok mutlu ediyor benide evlenmeye hayatımı ona adamaya onunla bir ömür geçirmeye davet ediyordu.
Hastalığı son safhalarına gelsede, eskisi gibi sohbet edip görüşemesekte, birbirimize olan sevgi ve düşkünlüğümüz onu hayata bağlayıp hastalıkla daha güçlü daha inançlı savaşmasına yardımcı olsada, bu amansız hastalığın ilerleyişine ve onu benden yavaş yavaş almasına engel olamıyordum. Yanında olup ona olan sevgimi, aşkımı gösteremeşim, ona destek ve yardımcı olamayışım beni her geçen gün dahada üzüp kahrediyordu. en sevdiğim varlık yavaş yavaş benden gidiyordu.

Bir önceki yazımız olan Chat Sevgili Dönemi başlıklı konumuzu da okumanızı öneririz.

Yorum Yaz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

* Ücretsiz Mesajlaşmak İçin Sohbete Bağlan