Sizden Gelenler

indir (1)♥ Ağırdır sevmelerim her yürek taşıyamaz, büyüktür umutlarım her omuz kaldıramaz, her şey olur da şu kalbim, bir tek sensiz olamaz.
{ Gönderen : Romeo / İstanbul 25.03.2016}

♥ Birgün bana soracaksın,beni mi yoksa hayatı mı daha çok seviyorsun diye. hayatı diyeceğim, küsüp gideceksin ama hiçbir zaman bilmeyeceksin ki benim hayatım sensin.
{ Gönderen : Hate / Türkiye 26.03.2016}

  ♥ TEK KALDIM DÜNYADA DÜNYAM OLUR MUSUN? DENİZLER KADAR SEVDİM DALGAM OLUR MUSUN? ATEŞLER KADAR YANDIM ALEVİM OLUR MUSUN? İlK aŞkIm Değİlsin aFfEt SoN aŞkIm OlUr MuSuN???
{ Gönderen : KimeNe / Şanlıurfa 28.03.2016}

  ♥ BİR KELEBEK OLSAYDIM YAĞMUR GÜNEŞ DEMEDEN YANINA UÇARDIM.OMZUNA KONUp SANA DOYASIYA BAKARDIM BİR HABER VERMEDEN YANAĞINDAN ÖpER KAÇARDIM!…
{ Gönderen : Vuslat / Kayseri 28.03.2016}

  ♥ Yağmurlu bir günde koşar sana gelirsem ıslak saçlarımı düzelt, başımı omuzuna yasla, ansızın dudaklarımı dudaklarıma değdir. Masum bir çocuk gibi konuşursam anla ki sana muhtacım; ver elini elime yalanda olsa bir kez seni seviyorum de…
{ Gönderen : AySeguL / Bilinmiyor 26.03.2016}

Sizlerde Sevdiğiniz Sözleri Bizlerle Paylaşarak Sayfada Yayınlanmasını Sağlayabilirsiniz…

Bir önceki yazımız olan Aşk Nedir ? başlıklı konumuzda Aşk, Aşk Nedir ve Ask Siirleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Romeo

Alışılagelmiş ilişkilere karşı çıktığın an insanı yadırgıyorlar. Toplumdışı bırakmak için tüm çabalarını harcıyorlar. Toplum dedikleri kitlenin bir aradaki dayanılmaz yabancılaşmasını sanki kimse algılamıyor. Aklımı ellerinizden kurtardım.
Geçti.
Ben gökyüzümün altında, topraklarımın üzerinde olacağım..

2 sene önce

Yorum Yaz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

* Ücretsiz Mesajlaşmak İçin Sohbete Bağlan