Sığ yamaçlardan sesleniyorum sana; Affet.

Merhaba ,
Nasıl bir giriş cümlesi yazacağım bilmiyorum . İlk defa aklımdaki herşey bu kadar bir birinden bağımsız ilerliyor. Aslında ilerlemiyor da sabit! Durmuş cümlelerin bana öylece hükmetmesine izin veriyorum , tıpkı adının her harfinin beynime ve kalbime hükmettiği gibi.

Affet yine darma dağınığım, toparlayamıyorum elimi kolumu birde benden yüreğimi toparlama mı istiyorsun umarsızca. Sana nasıl sesleneceğimi bilmiyorum .Belki seslene bilsem saçlarına tutunacak kelimelerim . Sen ki en derin vede en ağır kanamalı ölümlerisin yalnızlığımın. Bir yara bu kadar mı derinleşir , bu kadar mı çürüyüp yok eder insanı bir iki günde diyeceksin biliyorum . Aklından da geçmiyor değil nasıl yani bir insan bir insanı bu kadar kısa sürede bu kadar çok sevebilir mi ? İnan bende bilmiyorum çok sevdalarım oldu , yıllarca yollarını gözlediğim kadınlarım oldu elbet ve sevişmeyi özlediğim , sırf sadece sevişmek istediğim kadınlar. Ben seni ne sevişmek için arzuladım nede seninle sevişmeyi özledim . Göğsümün üstündeki kanat çırparcasına mutlu olmayı özledim ben . Bir kadının ağzından dökülen kelimeler içinde kendimi bulmaydı. Efendi çocuktum vesselam ben.

Hayatını değiştirmeni bekleyemem benim için . Yada ben hayatımı değiştiremem . Eskiden iki kalbin bir birini sevmesi yeterdi mutlu olmak için … Sonuçta ben sadece bir “Teacher”im senin içinde ötesi yok . Ötelenmişliklerimin yamaçlarından sesleniyorum sana çığlık çığlığa susarak . Ben seni hem çok sevdim hem de boşver  Şimdi sen bir başka sesle buluşturacaksın sesini , ben senin sesinin benden başka herkes tarafından duyulmasına katlanamazken … Şimdi bir başka tenin avuçlarından tokalaşacaksın , Beklide biraz sarılarak . Şimdi sen bir başka kadın olacaksın gittiğin yerler de . Attığın her adımda öldüreceksin ruhumu , ettiğin her sözde çürüteceksin aşk üzerine yazılmış bütün şiirleri. Gerçekten seven kadınların ve adamların geçmiş akımlarını … Yeni bir akım oluşturacaksın aşkımın yeryüzünde .

Ben sana beni sev demiyorum , ama sevmede diyemiyorum aslında . Aslında kafamin içinde bitti .İlk defa kalbimin üstünde çırpan kanatlarım kırıldı . Benim inançlarımın tabuları yıkıldı . Havası deli sığ yamaçlardan sesleniyorum sana , oysa suskunum oysa delidoluyum . Ellerimin yamaçlarına en yakin ende uzak olan sensin …Ve anneme ne çok ihtiyacım var suan bir bilsen , dizlerine kapanıp yine olmadi be anne diyip saatlerce ağlamak istiyorum . Tam teçhizat çökmüşsün şakaklarıma, Sisler damlıyor gözlerimden. Ben sana seslendiğim yerlerden susuyorum…

 

0_7e8b3_14c025a2_L

Bir önceki yazımız olan Not'un Seyir Defteri başlıklı konumuzda Anlamlı Sözler, Chat ve Sohbet hakkında bilgiler verilmektedir.

Hmm

Tek kelime ile muhteşem.. Kaleminize sağlık, yüreğiniz dert görmesin.

2 sene önce

Yorum Yaz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

* Ücretsiz Mesajlaşmak İçin Sohbete Bağlan