Sevgili’ye Özlem

Sevgiliye Özlem
Özledim bekledim gelmedin sevmek ne demek seni beklerken öğrendim Yokluğun bir bıçak gibi kalbime saplanirken Sana dair hayaller kurdum hep. Hiç olmadığım kadar yoktun zamana İnat zamansız bekleyişlerim senin gelmeyişlerinle bütünleşti.

Yoruldum hem de çok yoruldum Aşkın Ateşi benliğimi sararken ateşte kavrulmak Olmayacak Bir Sevdanın peşinde yorulmak İnan beni benden etti ruhum yorgun Kalbim kırık ben sensiz ve Çaresizim.
Yeşil Gözlerinde kaybolduğum adam Hadi gel de ver yüreğini yüreğime inan Sonsuza dek mutlu oluruz Sen beni ben yap , Ben yoluna yoldaş olurum Biliyorum bir gün geleceksin Ben pes ettim de sen beni bilecek Ve göreceksin sadece biraz sabır gerekli biraz da Emek diyorum ya bir hayalsin göremediğim Dokunamadığım Hissedemedim sadece beklediğim.

Gün Birgün Sevdalanmış geceye derken bende Sevdalandım sana Hasretin göğsüme delerken senli sevdayı Sensiz yaşarken saçta tellerimden tut Ayak tırnaklarıma kadar yorgun ve kırgınım. Mevsimlerden kış olsa da yüreğim hep bahara gebe sen bilmiyorsun Ben seni yaşatıyorum gözbebeklerimde bir gün bu şehir anlayacak beni, benim senin sevip beklediğimi beklediğimi.
Öyle bir havada gel ki vazgeçmek mümkün olmasın Ben Senin Olayım Sen ben ol unutalım bütün dünyayı. Herkes adına Sen derken ben cennetim diyeyim bir tek ben bileyim güzelliklerini bir tek biz yaşayalım o diyarda seni sevmek ibadet olsun bana. Ben beş vakit Sen kalayım sen ömür boyu benim… su gibi akıp gitmesini zaman mesela yavaş yavaş yaşayalım her şeyi bir nefes bir ömür olsun sevdanın doruklarında yaşlanalım vazgeçmek diye birşey olmasın lügatımızda içime sindire sindire seveyim seni içine sindire sindire yaşat beni..

Bir önceki yazımız olan SirinSohbet başlıklı konumuzda Chat, mobilchat ve Sirinsohbet hakkında bilgiler verilmektedir.

Yorum Yaz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

* Ücretsiz Mesajlaşmak İçin Sohbete Bağlan