Sensizliğin Sancisi

images

Sevmek.. Ucu bucağı olmayan bir kelime. Her ne kadar altı harfi yanyana getirip olusturulsada anlamini anlatmaya kelimeler kifayetsiz kalıyor. Tıpkı sana beslediğim duygular gibi.Varligin yokluğun her biseyinin bana zarar olduğu aşikar ortada.Acitiyorsun kanatiyorsun ama ben sensiz yapamıyorum. Sesin olmadan geçen bir gün benim için işkence gibi oluyor. Hiç konuşmadan dursak bile nefesinin sesi yetiyor bana.Bazen bişeyleri anlatmak için illa konuşmak gerekiyormuş , susmakda insanın kendini en iyi ifade sekliymis bunu anladim. Susmus bir kadın için bitmiş bir adamsiniz sozunun pek doğru olmadığını anlamış oldum.Susmak kirginligin belirtiymis ve ben sana paramparcayim sevgili..Bazen kendimi parçası eksik bir puzzle gibi hissediyorum,sonra o çok kizdigim gülüşün aklıma geliyor ve ben kendimi seninle tamamlıyorum. Akşamın sekizinde,gecenin üçünde, sabahın beşinde hep aynı derecede seviyorum seni bi an bile eksiltmeden kendimden.

Aksam olduğunda daha ağır basıyor duygularım, bir hayal kuruyorum en baş kosesinde sen olan.. Sonra korkuyorum umursamayislarin ve hatta sevmeyislerin tukeniyorum bazen.Kalbim göğüs kafesime sigmiyor, yaşıyorum ama ölüyorum tuhaf duygular hep bunlar. . Bi kere bile biz olamiyoruz sen ve ben bir türlü birleşemiyor. Ben oluyorum,sen oluyorum duy bunu sevgili ben ölüyorum. .. Farkima  varman  icin  daha ne yapmam  gerekiyor  inan  bilmiyorum.

  • Sensizlik ve ben kalbimin en ücra kosesinde sohbet odaları kurduk.Yoklugunun ağır basıp varlığına ihtiyacim olduğu anlarda oraya kitliyorum benligimi. Dayanamiyorum anla beni, Seni seviyorum. ..

Bir önceki yazımız olan SirinSohbet başlıklı konumuzda Chat, mobilchat ve Sirinsohbet hakkında bilgiler verilmektedir.

Yorum Yaz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

* Ücretsiz Mesajlaşmak İçin Sohbete Bağlan