Sanal Sohbetciniz yazsohbet

afsasf

Yaz Sohbet

Merhaba arkadaşlar Bir yönetici olarak sanalda sohbet nasıl yapılır nasıl olur sizlere kısaca buradan yazılı bir şekilde anlatacağım ve yaz sohbete zamnın da ben nasıl katıldım benim için ne fakdörler sağladım kendi kalemimden sizlere paylaşacagım.

yaz sohbet internet dunyasında , yani ortamında Mirc, kameralı sohbet, sesli sohbet skype, watsat gibi araçı olan programlar üzerinde yaygın olarak sesli kameralı yada yazı şeklinde yapılan sohbet muhabbet imkanıdır. 7 den 70 şe yaygın olan bu ortam gun geçtikce kendini geliştiren sohbet ortamıdır şuan düşünüyorumki ilerde monitörden elimizi uzatıp toklaşırız düşüncesindeyim ama bizler görürüz yada görmeyiz bundan 20 sene once bilgisayardan sesli konuşabilecegimiz  yada kamera acıp bir birimizi gore bilme şansımız olacagını bile düşünemezken bu gun herkes bir biri ile kamera sayesinde sesli ve görüntülü bir şekilde sohbet etme imkanı saglamaktadır bunların bütününe sanal sohbet deniliyor.

 

Bir önceki yazımız olan SirinSohbet başlıklı konumuzda Chat, mobilchat ve Sirinsohbet hakkında bilgiler verilmektedir.

uKaLa

yazsohbet gercekten yazın yapıLacak en güzel şey yazsohbette sohbet etkmek yazın sıcagında yanmaktansa klimanın altında yazsohbette sohbet etmek daha mantıkLı 🙂 🙂

3 sene önce

Yorum Yaz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

* Ücretsiz Mesajlaşmak İçin Sohbete Bağlan