Sanal Dostluk

Sanal Dostluk Sohbet
Sohbet konumuz Sanal Arkadaşlık
Merhaba arkadaşlar bu yazımda sizlere sanal hayatımda yani irc ortamında tanıştığım bir bayan arkadaşımdan bahsedeceğim. Benim için çok değerli ve kıymetlidir.
Sanal ortama başladığım ilk zamanlarda bir sohbet platformunda tanıştık. 3,5 – 4 yıl öncesiydi arkadaşlığımız başladı. Kendisiyle sohbetimiz başlar başlamaz çok sıkı arkadaş olmuştuk. Her günümüz bir geçti, beraber güldük beraber ağladık. Acımızı , sevincimizi, mutluluğumuzu, kederimizi birlikte paylaştık 4 yil boyunca. Bir kardeşten daha yakın olduk daha samimi daha sağlamdı kardeşliğimiz. Bu zaman zarfında aramızı bozmaya çalıştılar, fitne sokmaya calışanlar oldu ama her daim birbirimize daha sıkı sarıldık ve kimsenin bozmasına izin vermedik. Ama gel gelelimki bundan bir kac ay önce kendi kendimizin arasını bozduk ve yollarımızı ayırdık. Sevgili gibi anlattığıma bakmayın sanaldaki tek dostum, tek bacım tek kankim benim artık ex kankim 🙂 Onun yerini asla kimse almayacak. Her ne kadar darılsakta, görüşmesekte onun yeri bende ayri eminimki benimde yerim onda farklı. Hayatımda en zor zamanlarımda yanımda olan tek can arkadaşım üstelik sanal. Sanal diyorum ama bu ortamda tanıştığımızdan dolayı yoksa reeldeki bir çok insandan daha yakındır bana. Rabbim herkese böyle güzel dostluklar nasip etsin.
Günümüze baktığımızda çok zor gerçek dost bulabilmek. Biz ne kadar ayrı düşsekte gerçek dostum dediğim tek güvenilir insan güzel anılar bıraktı bende ve çokcana seviliyor..
Güzel insanlar biriktirin hayatınızda. Kötü gününüzde eksik olmayan, özü neyse sözüde bir olan.. Sevgilerimle 🙂

Bir önceki yazımız olan SirinSohbet başlıklı konumuzda Chat, mobilchat ve Sirinsohbet hakkında bilgiler verilmektedir.

Yorum Yaz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

* Ücretsiz Mesajlaşmak İçin Sohbete Bağlan