Sadece senin için aşk

Bana maviden bir mektup yazdın. Senin nerede olduğunu bile bilmiyordum. Hayatımı adamaktan bıktım, aşkım barların arkasındaki bir adama.

Beni geri yazamayacağın umuduyla sana geri yazdım. Kendim hakkında böyle korkunç şeyler söyledim, sadece bana geri yazmadığınızı umuyordum. ama dört gün sonra beni bekleyen bir mektup vardı. Gerçekten sadece bunu yapmak istedim ama onu açtım ve okudum.


Görünüşümü umursamadığını, hatta senden ne kadar büyük olduğumu söylemiştin. Bunların hepsine inanmak çok zor ama geri yazdım. dürüst söylenecek yalanlar yoktu
Kalbim, aynı şeyi söyledikleri erkekler tarafından çok defa kırılmıştı. İstedikleri tek şey, paranız ve zamanınız geldi ve sana güzel bir şey söyledi. Seni ne kadar incittiklerini bile önemsemiyorum.
Bizim için neredeyse iki yıl oldu. Resimler dışında birbirimizi hiç görmedik. Daha önce hiç kimseyle konuşmadık. Bütün orada harfler vardı. Kendime sormaya devam etmediğim bir adama nasıl aşık olabileceğimi sordum.
Kalbimi bir kez daha vazgeçtim ve düştüm o yüzden sana aşık oldum ve sadece rüyalarımda gördüğüm bir adam için.

lütfen söyle bana zarar vermeyeceğim. Her gece sana dua ederim ki, senin için ne ücret ödediğimi geri hissettiğim bir aşk.
Her gün o soğuk duvarlardan ve benim sıcak ve bekleyen kollarma doğru yürürken merak ediyorum.
Bir parça kağıda kelimelere aşık oldum. Umarım mektuptaki insana aşık olmuşumdur.
Tanrım sonsuza dek mutlu olmamıza izin verin.

Bir önceki yazımız olan Senin hakkında endişelerim başlıklı konumuzda Aşk, Sevgi ve Sohbet hakkında bilgiler verilmektedir.

Yorum Yaz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

* Ücretsiz Mesajlaşmak İçin Sohbete Bağlan