RAMAZAN AYI KUTLAMA MESAJLARI

hosgeldin-ramazan-ayi-resimleri-7

 

Sohbetdj Ailesi olarak sizlere daha iyi hizmet verebilmek için Ramazan ayında sitemizde Sohbet odasında  iftar saatlerini imsak vakitlerinide ögrenebilirsiniz.

Kainatin yaraticisi ve alemlerin Rabbi yüce Allah’a sonsuz şükürler olsun! Ramazan Ayı bereketiyle, bolluğuyla gelsin, tüm insanlik için hayirlara vesile olsun.

Güzellik, birlik, beraberlik dolu, her zaman bir öncekinden daha güzel ve mutlu bir Ramazan Ayı diliyoruz. Büyüklerimizin ellerinden küçüklerimizin gözlerinden öpüyoruz.

Ramazan Ayı’nız kutlu, yüreğiniz umutlu, umutlariniz atli, sevdaniz kanatli, mutluluğunuz katli, sofraniz tatli, mekâniniz tahtli, ömrünüz bahtli, yuvaniz bereketli olsun…

Kardeşliğin doğduğu, sevgilerin birleştiği, belki durgun, belki yorgun, yine de mutlu, yine de umutlu, yine de sevgi dolu nice Ramazanlara…

Kainatin yaraticisi ve alemlerin Rabbi yüce Allah’a sonsuz şükürler olsun! Ramazan Ayı bereketiyle, bolluğuyla gelsin, tüm insanlik için hayirlara vesile olsun

Ramazan Ayı’nın milletimizin diriliğine, mazlumlarin kurtuluşuna, insanliğin huzur, bariş ve hidayetine vesile olmasini dileriz.

Mübarek Ramazan Ayı’nı sevdiklerinizle beraber sağlikli ve huzur içinde geçirmenizi dileriz. Bayram tüm insanliğa hayirli olsun!

Sohbetdj Ailesi oLarak hayırlı Ramazanlar dileriz…

Bir önceki yazımız olan SirinSohbet başlıklı konumuzda Chat, mobilchat ve Sirinsohbet hakkında bilgiler verilmektedir.

Yorum Yaz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

* Ücretsiz Mesajlaşmak İçin Sohbete Bağlan