Not’un Sessiz Sevişleri

13606642_257039277999675_3162393041167864690_n

Artik ne yapsam Olmuyor Zaman Gecmiyor Durdu Sanki.Bu bir vedaydi OySaki.Seni DusLedim Bitmedi Bir Karanlik gecesi.sensizliqin icine Boguldum Sanki..

 Bitmesini isderken Olmuyo tam ayriliyosun birden Karsina cikiyo birde Arkdasin var yakin ona nediceksin ki Zehir Gibi Bakamiyosun Yazamiyosun eskisi gibi olmuyo bizi ne hale Getirdin SevgiLi her misrada Ismin var Unutabilsem Sen Yoksun ya Cildirmis bunalmisim Sen neredesin..

Ne hayallerimiz vardi yar beni Anlicakdi Kar dusdu umutlara Boylemi.Olacakdik Korkuyorum Yarindan Boylemi Olacakdik Sessiz gidislerin alisamadim bilemeZdim nasil sewdim nefretin geliyor aklima unutamiyorum  her Yere baksam Sen varsin belkide Yalan Belki Sahte Ama yinede Sen Varsin Belki Uzak Dursam Iyi gelicek sanada banada ayrilik zordur bilirim sen mutluluquna bak ben yoluma bakiyim Artik benden Vazgec ben korkuyorum Sewmekden ..

Her defasinda  sensiz  olamam  dedin, bir kere  sevip  bin  ah ettirdin.Yetmedimi  bana  cektirdiklerin doymadi  gözlerim  ağlamaya, doymadi  yüreğim  sizlamaya..Bak yine  radyoda  Sezen  çalıyor, bensiz hayatından  gittim  diyor. Gittim  demeyle  gidilmiyor  ki.Yüreği  kanıyor  insanın  her dakika, oluyorsun  yaşarken  içten  içe  ama kimseye  bişey  diyemiyosun. Sonra  Cemal Safi’nin dizeleri  geliyor  akla;

Git iş işten  geçmeden  çok geç  olmadan  vakit, gunahima  girmeden  katilim  olmadan  git diyor ..Bilmiyor  ki giden  sürgün  değil  kalan  sürgün  oluyor.Aşk  yandgin  kadardır  diyorlar  ya, aşk  hissettiğin  kadardır  aslında. . Sevmek, sanalda  bambaşka.

Bir önceki yazımız olan SirinSohbet başlıklı konumuzda Chat, mobilchat ve Sirinsohbet hakkında bilgiler verilmektedir.

Yorum Yaz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

* Ücretsiz Mesajlaşmak İçin Sohbete Bağlan