Neden Sohbet

Neden Sohbet
Aklım Karakış Bugün günlerden soğuk Yüreğim Seni üşüyor Tam da bu anda Can sıkıntısının tavan yaptığı bir zamandı evde ne yapabilirim diye düşünürken, Birden aklıma sohbet sitesine girmek geldi.
Birçok insanın Bıkmadan usanmadan delice sohbet ettiği zamanının birçoğunu geçirdiği gerek tebessüm edip gerekse huzunlendigi bir yerde burası ışarıdaki havanın soğukluğuna İnat sıcacık muhabbetleri ile insanın yüreği isitiyorlardi.
Bazen hiç kimsede bulamadığınız samimiyeti ictenligi bu gibi ortamlarda bulmanız gerçekten keyif verici sadece dostluk ve arkadaşlık değil gün geldiğinde Aşk sevgi ve sadakatle buradan geçiyordu yapmanız gereken tek şey Belki de kendinize olmakti. Hiç kimseye benzeme den hiç kimse gibi davranma dan sadece kendiniz olmak sohbet demek kayıtsız şartsız Kendi kimliginize burunmekti. Gecenin bir vakti uykunuzdan uyanip sizi rahatsız eden birçok şeyi bu ortamda unutup kahkahalarına kahkaha  eklemeniz mümkün sadece yapmanız gereken bilgisayarınızın yada akıllı telefonunuzun tarayıcısına site adını yazıp belirlediğiniz bir rumuz ile aramızda katılmaktır.

Her rumuzun süresi 40 gündür.40 gun boyunca identify edilmeyen rumuz otomatik dusmektedir. Sohbet kanalında sohbet ederken eğlence kanallarında yarışmak rakiplerinizi alt etmek genel kültürümüzü arttırmak bizler için çok eğlenceli bir durum Bütün bunlar için sadece ve sadece sizinle birlikte olun. Farklı olmak farklı kalmak fark yaratmak için daha ne bekliyorsunuz sohbetdj.com sizin için sizlerle

Bir önceki yazımız olan SirinSohbet başlıklı konumuzda Chat, mobilchat ve Sirinsohbet hakkında bilgiler verilmektedir.

Asli

Sohbet ederik kafamızı dağıtıyoruz seviyeli bir sohbet sitesi sizlerede tavsiye ederim.

9 ay önce

Yorum Yaz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

* Ücretsiz Mesajlaşmak İçin Sohbete Bağlan