mobil – web sohbet

Merhaba Sevgili SohbetDj.Com ailesi ilkbahar’ın gelmesi ilede siz kulllanıcılarımız artık bahar moduna gecmişsinizdir. Havaların güzel ve güneşli gitmesi insanın içini kıprastırmasıyla başladı. Yazın habercisi ilkbahar artık gelmiş bulunmaktadır.
Sohbet odalarimizda kullanıcılarımız evde işte parkta sohbetini istedigi yerde yapacak konumdadır. Kullanıcılarımız resim paylaşabilecek ve üyelerimizin resimlerini görebilecektir. Kullanıcılarımıza her ortamda her şartta paylaşım ve sohbet ortamı saglamayı hedefliyoruz. Arkadaşlarınızla cevrenizle hoş sohbet edeceginiz SohbetDj.Com sohbet portalimiza eşinizi dostunuzu davet edebilir keyifli vakit gecirmesini saglayabilirsiniz. Parkta bahcede her yerde mobil cep telefonunuz ile sohbet kanallarımıza girebilir sohbet edebilirsiniz. Ayriyetten Oyun odalarımızda degişil sorular ile zaman gecirebilir bilgilerinizi tazeliyebilirsinz. Kelime kanalimizda soru çözebilirsiniz. Online radyomuz 24 saat kesintisiz yayın yapmaktadır. Dj lerimiz sizler için en güzel en gözde parcaları calacaktır. Djlerimiz isteklerinizi Anonslu bi şekilde sizlere ulaştırıp isteginizi yayınlayacaktır. Artık bilgisayar başında kalmaksızın mobil sitemizden sohbet edebilirsiniz. istediginiz ortamda istediginiz yerde sohbet etme imkanı sunmaktayiz sizlere cep telefonu, tablet, bilgisayar ve her türlü tarayıcıdan web sitelermize girebilir sohbet edebilirsiniz. Özel hazırlamış oldugumuz mobil içerikleri görebilir bilgi paylaşım yapabilirsiniz. Sohbet ortamımızda nickinizi (Kullanici Adi ) kaydedebilirsiniz. Bu kayıtlar gizlidir ve sadece size özeldir. Bir başkası ile paylaşmayınız ve adminlerden yada oparatörlerden kimse ile paylaşmayınız kullanıcı adı ve şifreniz sizlere özeldir. Herhangi bir kullanıcı adı sıkıntısında ve yada kanallar hakkında Operhelp kanalimizdan yardım alabilirsiniz. Adminlerimiz sizler için hazırda bulunmaktadır. Web sitemizde Virüs Trojen vs gibi zararlı içerikler bulunmamaktadır ve kesinlikle virüs tarayıcların güncel olarak taramaları yapılmaktadır. Sizleri sohbet esnasında başka yerlere cekmek isteyen kullanıcılar olabilir lütfen itibar etmeyınız ve güvenmeyınız bilgisayarınıza yada mobil cep telefon tabletinize virus bulaştırmaya çalışıyor olabilirler. Lütfen kurallara uyarak hoş bi sohbet ortamı yaratmaya çalışınız. Kullanıcılarımız özenle sohbet etmektedir. Türkiye Cumhuriyeti kurallarına uygun ve herhangi bir terör örgütü propogandası yapmak kesinlikle YASAKTIR. Lütfen devletimizin milletimizin bekasını rencide edecek yazı ve söylemlerden kaçınalim.
SohbetDj.Com ailesi olarak hoş sohbetler dileriz. Web ve mobil sohbet odalarımızı kullandıgınız için teşekkür ederiz.

Bir önceki yazımız olan Arkadaşlık Sitesi başlıklı konumuzda arkadaşlık sistemi, Sohbet Sitesi ve ücretsiz sohbet hakkında bilgiler verilmektedir.

Yorum Yaz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

* Ücretsiz Mesajlaşmak İçin Sohbete Bağlan