Kayseri Talas Sohbet Odalari

                                                     Kayseri Talas Sohbet Odaları

Kayserinin ilçelerinden Talas’ın sohbet mekanı olarak bilinen ve Cevre iller dahil olmak üzere sohbet ortamı yaratmaya çalışan Sohbetdj.com ailesi yurt içi ve yurt dışı sohbet odaları ile sizlere aile içi bir ortam hazırlamaktadır.

      Kayseri’den ve ilçelerinde sohbet imkanı sunan sunucumuz yurt dışından katılan gurbetçilerimiz ve yurt içinden katılan kullanıcılarımızı buluşturmaktan mutluluk duymaktadır. Kayseri Talas bölgesinde üniversite öğrencilerinin toplu olarak sohbet ettiği sunucumuzda üniversite arkadaşlarınızı bulabilirsiniz. Sizde bay bayan arkadaşlarla Talas in ve Erciyes üniversitesi öğrencileri ile sohbet etmek istiyorsanız ücretsiz sohbete başlayabilirsiniz. Aynı zamanda mobil olarakta sohbete bağlanabilirsiniz. Tablet SohbetMobil Sohbet olarak. Erciyes üniversitesi hakkında biraz bilgi verelim;

*- 6 Kampüs
*- 18 Fakülte
*- 7 Enstitü
*- 3 Yüksekokul
*- 10 Meslek Yüksekokulu
*- 38 Araştırma Merkezi
*- 445 Bölüm
*- 2223 Akademik Personel
*- 64199 Öğrenci
*- 140 Öğrenci
*- 2559 İdari Personel bulunmaktadır.

Öğrencilerin %44 Kız öğrenci – %56 Erkek Öğrenci olarak gözükmektedir.

Kayseri Talas sohbet odaları olarak sizleride aramızda görmekten mutluluk duyarız.  Erciyes üniversitesi sohbet odalarında hoşsohbetler dileriz..

 

Bir önceki yazımız olan Arkadaşlık Sitesi başlıklı konumuzda arkadaşlık sistemi, Sohbet Sitesi ve ücretsiz sohbet hakkında bilgiler verilmektedir.

Yorum Yaz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

* Ücretsiz Mesajlaşmak İçin Sohbete Bağlan