Kayseri Sohbet

Türkiyenin en gelişmiş illerinden biri olan Kayseri bütün heybetli duruşu ile Erciyesi kendine kale bilerek yurdumuzun en önemli illeri arasındadır. Bu ilde insanların ticari zekaları aşırı gelişmiş olmalarından uyanık kayserililer diye nam salmış ve sevecen yapılarıyla bütün dünyaya örnek teşkil etmiştir. Günümüzde Kayserili yakını olup mantı yada pastırma yemeyen kalmamıştır. Çok aşırı misafirperverliklerinden bazen bunalmanız da olağandır. Kayserililerin dillerine doladıkları Hacı Kelimesi de insanlar arasındaki diyaloğun en buyuk bagdastırıcısıdır.

Kayseri’ nin gezilesi ve görülesi yerlerinin en başında gelen yerler arasında bulunan Erciyes Kışlık Turist Merkezi ve bi çok tarihi yapısıda bulunmaktadır. Kayseri günümüzde anadolu’ nun kendini bozmadan gelişen anadolu şehirleri arasında başı çekmekle birlikte son derece samimi insanlarıyla sizleri ortamda buluşturma düşüncesi ile yola çıkmış olan sunucumuz da değerli dostlarımızı ağırlıyoruz. Sohbetin ve Sohbetcinin tek Adresi olan SohbetDj.com her zaman bir adım Ötede olmanın gururu ve insana verilen değerin ön planda olduğu bu sektörde yoluna devam etmektedir.

Sizde Kayserili yeni Sıcacık Dostluklar Kurarak yeni insanlarla Tanışarak kayseride Bir Dostunuz olmasını Bir Sevdiceğiniz olmasını İstiyorsanız hemen tamamen ücretsiz olan Web sayfamızdan faydalanın ve Kayserili bay ve bayanlarla Sohbete başlayın.. Kayseri Erciyes Üniversitesi ve Askeri Birlikleri ile bir çok şehre yabancı insanları bünyesinde bulundararak geniş bir kültür yelpazesine de sahiptir. Sohbet sitemizde üniversiteli dostlarımız ve Askerlik görevini yapan yüzlerce Arkadaşımızda bulunmaktadır. Siz de hemen bu arkadaşların bilgilerinden faydalanmak için ve onların Kayseri hakkındaki Gözlerimlerini de öğrenmek için aramıza katılarak onlarla tanışma fırsatı yakalayın..

Ayrıca

Web üzerinden yayın yapan KumsalFm Radyomuzdan da kayserinin yöresel Türkülerini ve Kayserililer ile yapılan Roportajları dinleyebilecek ve son derece sağlam dostluklarla sağlam arkadaşlıklar Kurabileceksiniz.

Sizlere Bu fırsatları tamamen Sunan SohbetDj.Com olarak Gurur ve Mutluluk Duyuyoruz..

Mobil bağlantı için Resme Tıklayınız..

dfWAG

Bir önceki yazımız olan SirinSohbet başlıklı konumuzda Chat, mobilchat ve Sirinsohbet hakkında bilgiler verilmektedir.

Yorum Yaz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

* Ücretsiz Mesajlaşmak İçin Sohbete Bağlan