İzmir, tırmanma yarışına hazır

Start Karşıyaka Anayasa Meydanı’nda verilecek.2016 Türkiye Tırmanma Şampiyonası sezon galası niteliğindeki Karşıyaka Tırmanma Yarışı, 26-27 Mart tarihlerinde Ege Otomobil Sporları Kulübü (EOSK) tarafından Karşıyaka Belediyesi katkılarıyla İzmir’de düzenleniyor.

26 Mart Cumartesi günü 15:00-17:00 saatleri arasında Karşıyaka Anayasa Meydanı’nda yapılacak olan idari ve teknik kontrollerle açılacak organizasyon, aynı gün saat 17:45’te Anaysa Meydanı’ndan verilecek sembolik start ile başlayacak.
27 Mart Pazar günü ise 09:30-11:45 saatleri arasında antrenman çıkışları ile başlayacak ve ilk start 13:00’te verilecek. Karşıyaka Yamanlar Piknik alanından başlayacak 6,50 kilometrelik parkurda 3 çıkış olarak gerçekleşecek Karşıyaka Tırmanma Yarışına, 4 ayrı kategoride araçlar katılacak. Yarışmada dereceye giren yarışmacılar 18:30’da Karşıyaka Yamanlar Piknik Alanında düzenlenecek ödül töreninde kupalarına kavuşacaklar
.

Bir önceki yazımız olan 100 milyon liralık dolandırıcılık olayında, güvenlik kamerası görüntüleri ortaya çıktı başlıklı konumuzda 100milyon liralık dolandırıcılık, Avukat ve Hasan Vahdi Bingöl hakkında bilgiler verilmektedir.

Yorum Yaz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

* Ücretsiz Mesajlaşmak İçin Sohbete Bağlan