Hayat


indir

 

Hiç bir zaman  istediğimiz  şeyleri  altın  bir Tepside  sunmaz  bize  hayat. Ya beklenenden  önce  yada olmasi  gerekenden  çok sonra  gerçekleşir  bazı  şeyler. Bizi  biz yapan  bi çok şey  gün gelir  bizi  bizden  eder.. Zamanla  biseylerin  yoluna  girmesini  beklemek  ise  tamamen  kaybetmeye davetiye  cikarmaktir. Çünkü, bekleyen  hersey  zamanla  soğur..

İç sesimle  aramda  muhteşem  bir bağ  kuruldu.Bastirdigim  duygularım,olmazlarim,eksik  yanlarimla  şimdilerde  eşsiz  bir sohbet  içinde  benimle.Bazı  şeyleri  düzeltmeye  çalışırken  daha çok hata yapıp yuzumuzde  kalan  o ufacık  tebessumu  bile  yok etmek o kadar  kolay  ki şimdilerde. . Hayat, tek yanlış  olarak  bütün  doğruları  alıp  götürüyor  bir bir.. Unutmaya  çalıştıkca  aynı  şeyleri  animsayip  tekrar  yaşamak  tahammül  edilemez..Anılar  acittikca  mi hatırlanir?  Hatirlandikca  mi acitir?  Şimdilerde  bu sorunun  cevabını  bulmakla  meşgul  olan kafam savrulup  duruyor  oradan  oraya. .

Arka  fonda  çalan  şarkı  bile  teselli  etmiyor  artık  duygularimi. .. Kırık  bir kalp  hasarlı  duygular, aslında  var olan huzur  ama oda senin  farkına  varmiyor. . Dedim  ya, ya çok erken  ya da çok geç. . Kirpiklerime  takılıp  yüreğime  düşmeyi bekleyen  o kadar  çok hayalim  var ki! Yapamıyorum, korkuyorum. Ne zaman  bu kadar  korkak  oldum  bilmiyorum.Bir şarkıda  diyordu,  insan kendine  rağmen  yaşamayı  bilmeli  diye.Ben artık  kendime  tahammül  edemiyorum. Kaçmaya  çalıştığım  şey duygularım  mi? Kendim  mi bilmiyorum. Sogutuyorum  yüreğimi  bekleyerek,bekleterek.. Gün gelecek  geçecek  biliyorum nefesim  son bulduğunda. .

Bir önceki yazımız olan SirinSohbet başlıklı konumuzda Chat, mobilchat ve Sirinsohbet hakkında bilgiler verilmektedir.

Samurai Ankara

karamsarlık diz boyu Güzel anlatmışssın eline sağlık.

3 sene önce

Yorum Yaz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

* Ücretsiz Mesajlaşmak İçin Sohbete Bağlan