Harika sohbet

945187579501212_1261051944

 

Selam sohbetDj değerli okurlarımız değerli kullanıcılarımız. Geçmişten günümüze kadar uzanan Mobil sohbet,Mobil chat, Mobil muhabbet odaları ile şimdiki kalabalık halini almış sohbet sitemiz ile karşınızdayız.

Sohbet etmek bi ihtiyac evet. Gönlünüzce sohbet edebileceğiniz bi sohbet arkadaşı bulmak cok önemlidir. Farklı düşünceleri paylaşsanız bile sohbet esnasında ki konuşma şekli kullanılan ifadeler anlaşabilme sohbetin saglıklı bi şekilde devam edebilmesi için dikkat edilmesi gereken konulardır.

Sert kaba argo kabul edilebilecek kelimeler kullanmak karşınızdaki bundan hoşlanmıyorsa ne kadar da samimi olsanız sohbeti baltalarbi yerde tıkanır kalırsınız ve samimiyetinizde bu olcude zarar görür.

Sizlerde bizi en güzel şekilde temsil edecek ve bizlere sağlamış olduğunuz katkılar sayesinde çok daha hızlı büyüme yolunda yolumuza emin adımlar atarak devam edeceğimizi düşünüyoruz.

Türkiyede Sohbet Ortamları çoktur bir irc sohbet agında bir birinden farkı sohbet sunucuları görülmektedir.
Kimi sohbet sunucusu almış başını gidiyor şekilde yani binlerce usere sahiptir
Chat ortamı yaratmak çok zordur aslında irc ortamında her türlü insanlarla diyalog içinde olabiliyorsunuz
Neyseki Bizde bir sohbet sitesi açalım dedik   irc olarak açık olan siteyi geliştirme aşamasında inş ilerleyen zamanlarda chat ortamı olarak zengin bir sohbet sitesi olucaktir.

Sitemizin sunduğu en önemli servis bilimsel eşleştirmedir. Üyelerimiz öncelikle bilimselliği kanıtlanmış karakter analizinden geçerler. Karakter analizinin sonucunda ciddi bir ilişki hatta evlilik için size her açıdan uygun diğer üyelerimizle eşleştirilirsiniz.

Ortamın huzurunu kaçıran ve bozan kişileri sunucumuz üzerinden uzak tutarak sizlere hizmet anlayışımızı 24 saat boyunca aktif bir şekilde sunmaktayız. Sizlerde bizlere destek olarak bu düşüncelerimize saygı göstermeli ve karşınızda ki sohbet etmiş olduğunuz kişilere karşılık çok daha saygılı olacağını düşünerek hareket edeceğinizi ümit ediyoruz.

Bir önceki yazımız olan SirinSohbet başlıklı konumuzda Chat, mobilchat ve Sirinsohbet hakkında bilgiler verilmektedir.

Yorum Yaz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

* Ücretsiz Mesajlaşmak İçin Sohbete Bağlan