Gayrimenkul Danışmanı

20131009174030-gayrimenkul

 

Ev alım satım dünyasında Gayrimenkul danışmanları aslında bu işin ustaları gibi gözüksede bir çok zorluklarla urasıyorlar. Mesela gayrimenkul danışmanlarına olan ön yargı. Aman evin sahibini bulalım, emlakçıyı aradan çıkaralım.. Yahu kardeşim sen böyle yaparsan emlakçı nasıl ekmek yiyecek. Tabi bu işin kötü kısmı birde sadece Gayrimenkul danışmanlarıyla iş yapanlar var ben sadece senle muhatap olmak istiyorum diyen iyi insanlar. Gayrimenkul danışmanlarını sevmeye bilirsin saygı duyarım peki ya aradan çıkarmak ne demek ekmeğiyle oynamak nedemek hiçmi düşünmezsiniz bu insanlar ev geçindiriyor diye. Tabi işini layığıyla yapmayan gayrimenkul danışmaları da var onlar hakkediyor tamam ama ya diğerleri. Gayrimenkul işine girmeniz için yüksekten uçmanız için önce Paran olacak sonra şansın. Maddi durumun iyi ise eğer yürür gidersin sermayesiz girdiysen eğer bu işe işin zor. Sermayeli girenler ise zaten büyük frimalar oluyor adam inşaat yapıyor bir bakmışsın Gayrimenkul Ofisi açmış. Peki bu Gayrimenkul Danışmanı ne iş yapar buyrun hep birlikte okuyalım..
BİR GAYRİMENKUL DANIŞMANI NE İŞ YAPAR ?

Gayrimenkul Danışmanlarımız sürecin en önemli parçasıdır.

– Potansiyel müşterilerin bulunması – her Gayrimenkul Danışmanı kendi işini yaptığı için kendisine ait bir müşteri veri tabanı oluşturur ve gayrimenkul satmak ya da almak isteyen insanlar dışında yeni müşteriler de kazanmak için kendi adına pazarlama faaliyetleri yapar.

– Gayrimenkulleri portföyüne almak – potansiyel satıcılara ulaşmak ve müşterilerine karşı sorumluluklarını yerine getirmek için pazarlama faaliyetleri yaparken, belirgin bir bölge seçer ve burada daha fazla portföy almak için o bölgenin sakinleri ile sürekli temasta kalır.

– Gayrimenkulün pazarlanması – portföyündeki her bir gayrimenkul için ayrı ayrı pazarlama faaliyetleri yapar.

Kayır Gayrimenkul sisteminin kendisine sunduğu araçları kullanarak gayrimenkulü pazardaki daha fazla sayıda potansiyel alıcıya ulaştırır.

Müşteri yönetimi – uzmanlık alanında edindiği bilgiler ile sürekli alıcı ve satıcılar ile bağlantıdadır. Bu pazarda, müşterilerden en fazla gelen şikayetlerden biri Gayrimenkul Danışmanından haber alamamaktır. Kayır Gayrimenkul Danışmanları ise bütün müşteri ile düzenli bağlantı halindedir.

– Müşterilerimizin ihtiyaçlarını anlamak ve finansal olanaklar bulmalarına destek vermek – Satıcılara daha iyi hizmet sağlamak için çok yoğun değil çok akıllıca çalışır. Gayrimenkulü göstermeden önce alıcının ihtiyaçlarını anlar ve onlara tamamen arzuladıkları özelliklerdeki mülklerin sunumlarını yapar.

 

GAYRİMENKUL DANIŞMANLARI NE ŞEKİLDE DESTEK BEKLER ?

Kayır Gayrimenkul Danışmanlarının Türkiye’de ve dünyadaki en büyük paylaşım ağına sahip ve en fazla satış yapan şirketten alacağı destek ve sağlayacağı faydalar :

İmaj ve marka

Başarılı olmanın en büyük garantisi 32 yıllık bir şirketin tecrübesidir. Kayır Gayrimenkul uluslararası gayrimenkul pazarındaki en yüksek prestije sahip şirkettir. Kayır Gayrimenkul Sıcak Hava balonu logosu diğer uluslar arası firmaların her birinden daha fazla dikkat çeker. Profesyonellik müşteride güven ve güvenilirlik oluşturur. Türkiye’de de dünyada olduğu gibi müşterilerimiz için aynı sorumluluğu taşırız. Uluslar arası paylaşım ağı ile bir KAYIR Gayrimenkul Danışmanı dünyadaki 54 ülkede iş yapabilir.

Ulusal Reklam Kampanyaları

Bankalar ile Uzun Vadeli Konut Kredisi İşbirlikleri

  • Kayır Gayrimenkul Türkiye Genel Müdürlüğü olarak bankalar ile yapılan anlaşmalar ile Kayır Gayrimenkul müşterilerine daha düşük oranlı faizler ile konut kredisi sağlanır.

Özel Ağ

Kayır Gayrimenkul’un özel paylaşım ağında Gayrimenkul Danışmanları, yerel, ulusal ve uluslar arası düzeyde paylaşımlar yaparlar. Müşteri takibi ve portföy yönetimini destekleyen iş yönetimi programı ile işlerine daha konsantre şekilde çalışırken, portföylerindeki gayrimenkulleri için yapacakları çalışmaları en etkili şekilde günlük olarak planlayabilirler.

BU İŞİ YAPMAK KOLAYMI ?

Gayrimenkul sektöründe tecrübeli olmanız işinizi geliştirmenizi sağlayabilir, ancak esas olan bu değildir.

Pazarın zorlu dönemlerinde dahi, tamamlanan işlemden gelen yüksek kazanç oranı, iş paylaşımları ve tecrübe ile Kayır Gayrimenkul Danışmanları kazanırlar. Tecrübelerimiz Gayrimenkul Danışmanlarının her yıl gelirlerini arttırdıklarını göstermektedir. Yüksek düzeyde sunulan bir hizmet sonucunda müşteriler Kayır Gayrimenkul Danışmanlarını yeni müşterilere önerirler.

Bir önceki yazımız olan SirinSohbet başlıklı konumuzda Chat, mobilchat ve Sirinsohbet hakkında bilgiler verilmektedir.

Yorum Yaz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

* Ücretsiz Mesajlaşmak İçin Sohbete Bağlan