Chat Ve Sohbet

www.sohbetdj.com/sohbet

mobilsohbet

İş yerlerinde insanlar zaman zaman stres oluyor zaman zaman ise biraz kafa dağıtmak istemektedirler. Bu sırada devreye sanal ortamlar giriyor. Bir şeyler paylaşmak birilerine dertlerini anlatmak birilerinin dertlerini de dinlemek bazen iyi geliyor insanlara.

İnsanların ilk yaptığı şeylerin başında sanal ortamlarda chat ve sohbet odalarına girmeleri ve orada kendi karakterlerini oluştururlar seviyeli ve akıcı bir sohbete katılmaları. İşte tam bu esnada Sohbetdj farkı ortaya çıkmakta. Chat ve sohbet kelimelerinde hizmet veren sohbetdj siz kullanıcıların tamamen özgür ve gizli bir şekilde chat yapmanızı sağlamaktadır.

Chat yapabilmek için geliştirilmiş bazı programlar bazı sunucular bulunmaktadır. Örneğin kameralı Sohbet yada Sesli sohbet gibi programlar tamamen javascript ile alakalı olan programlardır.

Sohbet ve chat  olaylarında ise IRcd sunucular server’ler hizmet vermekte ve Mirc ilen desteklenmektedir. Biraz daha detaylı bilen kişiler genellikle Mirc’i tercih ediyorlar. Mirc’i tercih etmelerin nedenleri saymakla bitmemektedir. Çok detaylı bilgisi olmayan ve ilk defa Sohbet ve chat odalarımıza giren kullanıcılarımız içinde hazırlamış olduğum web sohbet sayfamızda hizmet sunmaktayız.

Birde şu var ki En önemli konu zaten bu mobil sohbette sitemizin diğer bir özelliklerindendir. Dileyen dilediği zaman cep telefonuyla sohbetdj’de chat edebilir yeni arkadaşlıklar kazanabilir. Yakın zamanda geliştirilmekte olan sohbetdj sohbet ve chat programımız mobil uyumlu olacak ve isteyen kendi telefonunu rahatlıkla ve güvenle indirebilecek. İndirdiğiniz programımızda radyo dinlemek ve istek yapmakta mümkün olacak.

Üstelik bahsettiğimiz tüm her şey ücretsiz olacak ve hep ücretsiz kalacaktır. Siz değerli kullanıcılarımıza keyifli sohbet dileriz.

Bir önceki yazımız olan SirinSohbet başlıklı konumuzda Chat, mobilchat ve Sirinsohbet hakkında bilgiler verilmektedir.

Yorum Yaz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

* Ücretsiz Mesajlaşmak İçin Sohbete Bağlan