Chat Siteleri Yakınlaşma

Chat Siteleri Yakınlaşma
Chat siteleri sayesinde Elanur ile tanışma imkanı bulmuş, Biraz geçte olsa Elanur’a ondan hoşlandığımı ve yakınlaşmak yani Arkadaşlığın 1 adım ötesine geçmek istediğimi söyledim. O kadar mütevazi, o kadar içten sohbetimiz esnasında bu yakınlaşma isteğimin ailesine danışması gerektiğini ve onların onaylaması durumunda kendisinin benimle sevgili olabileceğini söyledi.
Benden 1 hafta izin istedi, bu durumu ailesi ile konuşup onların onayını da alarak gizli saklı, birşey yapmayacağını ve rahatça benle olmak istediğini söyledi. aradan geçen 1 hafta sonunda benle görüşmeye chat sitelerine geldiğinde ailesinden onay aldığını, yakınlaşma ve sevgili olma konusunda bende aynı fikirde olduğu iiçin ailesininde buna karşı çıkmadığını söyledi. Karşılıklı telefon numaralarımızı alarak, mesajlaşmaya başladık.
Danimarka ile Türkiye arasında cep telefonu görüşme ve mesajlaşma ücretleri cok yüksek olduğu için, genelde sohbet odaları ve msn üzerinden görüsşme ve sohbetlerimize devam ettik. Bu sohbet ve görüşmeler esnasında o kadar yakınlaştık ki, sanki kalplerimiz hep birliteydi ama ayrı yaşıyorduk, benim ruh eşim, canımın içi ve herşeyim olmuştu. Evlilik ve aile kurma hayallerimi onunla paylaşıyor, ve olabilicekler, yapılabilecekler arasındaki seçenekler hakkında fikir alışverişi yapıyorduk, Görüntülü ve sesli sohbet ortamında Annemle onu tanıştırdım, annem kızım diyor ve onu cok seviyordu, aynı şekilde bende annesi ile tanıştım ve sohbetlerimizde annesinin benim için, Oda benim oğlum sayılır, abinden ayırmam değini ve bana selam söylediğini iletiyordu. Çok hızlı ve kendimizden emin adımlarla merdivenleri tırmanıyor, her geçen gün birbirimize daha çok bağlanıyor ve her an birlite geçsin istiyorduk.
Hastalığınıda bu konuşmalar esnasında öğrendim, akciğer kanseriydi evet bunu öğrendiğimde bana onu istemezsem hayatımdan çkıp gidebileceğini, bir daha rahatsız etmeyeceğini söyledi. Ben hastalığından çok bu sözlerine üzüldüm.
Elbette hastalığı çağımızın en tehlikeli hastalıklarından olmasına rağmen, birlikteliklerin nasıl iyi günler gösteriyorsa kötü günlerdede beraber ve birbirimize yakın olduğumuzda aşabileceğimizi ve bu akçiğer kanserini sevgimizle yenebileceğimizi ona anlattım. Bu durum onunda bana daha çok bağlanıp benimsemesine ve aşkımızın dahada güçlenmesine vesile oldu.

Bir önceki yazımız olan Sohbet Odaları Tanışma başlıklı konumuzu da okumanızı öneririz.

Yorum Yaz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

* Ücretsiz Mesajlaşmak İçin Sohbete Bağlan